Bisayfa.Com

Yuvarlak Halkalı Havlu Kenarları

Herhangi bir misafirliğe gittiğinizde havlu kenarlarının uçlarında yuvarlak olan modeller görebilirsiniz. Özellikle eliniz ile dokunduğunuzda sert bir plastik fark edecek ve üzerinin farklı renk ve iplikler ile işlendiğini anlayacaksınız. Aklınıza takılacak ilk sorun o halkaların en olduğu olacaktır.

Halkalı havlu kenarları aslında çok kolay yapılan el işlerinden biridir. Hemen hemen her tuhafiyede satılan bu plastik halkaların her boyutunu bulmak mümkün. Sizler havlu kenarı için yapacağınızı söylerseniz yardımcı olacaklar ve sitenizin ölçülerde alım yapmanızı sağlıyor olacaklar. Genellikle tane başına satılan bu halkaların küçükleri 10 kuruş olurken, büyükleri 25 kuruş ve civarında satılmaktadır.

Diğer havlu kenarlarına göre biraz daha masraflı olan bu model aslında çok zahmetli gibi görünse de basit bir modeldir. Yuvarlak halkanın etrafı işlenir ve içi delik olarak bırakılır. Dilerseniz alt kısımlarından da farklı desenler ile uzatma yapabilirsiniz. Bu özellikleri eklemek sizlerin hayal gücüne kalmış bir durumdur.

Bu gibi havlu kenarlarını kolaylıkla hediye de edebilirsiniz.  Sizler de özenli ve farklı duran bu havlu kenarını ev görmeye, yeni gelin görmeye giderken rahatlıkla gösterebilirsiniz. Üstelik çok da rahat yıkanan bu havlulardaki halkalar asla erimiyor ya da yamuluyor. Sert bir plastik malzemeden olan bu halkalar ile artık sizlerde farklı havlu kenarları yaparak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Size en özel modelleri paylaşıyor ve desenlere bakarak motif çıkarabilmenizi umuyoruz.

Article publié pour la première fois le 27/11/2013

Bu makalemizden önce yazılan Havlu Kenarı Artık Daha Güzel başlıklı makalemizde Artık, Daha ve Güzel hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • havlu kenarı modelleri 2014
  • iğne oyası havlu kenarı modelleri 2014
  • bedava oyası gönder
  • Sepet havlu danteli
  • yazma oyaları indir
  • yeni oyası yemeni örnekleri


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!