Bisayfa.Com

Yeşil Havlu Kenarı Modelleri

Örneğinde gördüğünüz bu harika a yeşil havlu kenarı sizlere tam istediğiniz görselliği yaşatacak hem iki ayrı aşamalı olması da ayrı bir hava ve özellik katıyor. Yukarıda gördüğünüz u yuvarlak halkaları hemen hemen her tuhafiyeden kolaylıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz zaman havlu kenarı örneklerime alıyorum demeniz yeterli. Her boyutunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Buradaki kadar boyutta kullanmanıza gerek yok elbette.

Havlu kenarı örneklerinde her zaman istediğiniz modeli bulmak kolay değil. Aklınızda bir model olur am atam olarak uygulamazsınız. Ancak modelleri bu kadar yakından incelerseniz bir faydası olur ve kolaylıkla deseni çıkartırsınız.

Burada yapılan yeşil renk havlu kenarı modellerini isterseniz farklı renk ile de deneyebilirsiniz. Bu havlunuzun rengine göre değişir. Ama unutmayın ki yeşil renk her zaman daha farklı ve özel durur. Havlu kenarları için daha soft renkler daha modern duracaktır. Tercihlerinizi bu önde yaparsanız daha güzel bir havlu kenarı elde edersiniz ayrıca çok daha elit ve özel yapım gibi durur. O halde haydi başına başına.

yesil havlu kenarı

yesil havlu kenarı

Article publié pour la première fois le 08/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • halkalı havlu kenarı örnekleri
  • havlu modelleri 2014


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!