Bisayfa.Com

Yeni Sezon Havlu Kenarı Örnekleri

Artık havlu kenarlarının bile yeni sezon modelleri var. Bu size çok farklı gelebilir ama zamanın karşısında ne durabiliyor ki? Özellikle gençler daha klasik olan havlu kenarı işlemlerindense daha çok yeni modaya ayak uydurulan ve daha özel duran modelleri tercih ediyor.

Yeni sezon havlu kenarlarında bu yıl oyası olukça fazla kullanılmaya başladın. Özellikle nda daha az ve öz şekil ve model arayanlar özellikle seçim yapabilirler. Genellikle renkli ipler ile yapılan bu ile sade ve özel bir hediye sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Yeni sezon havlu modellerinde esi zamanlarda olduğu gibi illa bir desen modeli çıkartmak yerine, tam olarak ne olduğu anlaşılamayan ama farklı ve güzel duracak olan modeller öne çıkıyor. Ağırlıklı olarak sizlerin kendinizin de tasarladığı ve gözü çok yormayacak modeller biraz daha üst gruplara doğru tırmanıyor.

Daha önceki yıllarda çok fazla taş kullanılan havlu kenarı modelleri yerine daha çok gipür ya da dantel kullanımları ön plana çıktı. Özellikle dantel altlarına ve sütlerine işlenen modeller arı bir güzel duruyor ve havluya anlam katmayı başarıyor. Sizlerde yeni model havlu kenarlarına bakmadan model çıkarmayın ve özel bir koleksiyon yaparak, tüm rakiplerinize fark atmayı başarın. En güzel modeller için sitemizde kalın ve sizler için farlı desenleri paylaştığımız modeller içinde size en uygun olanları yapmaya başlayın.

Article publié pour la première fois le 27/11/2013

Bu makalemizden önce yazılan Havlu Kenarı Artık Daha Güzel başlıklı makalemizde Artık, Daha ve Güzel hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • en yeni oyaları 2014


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

birkafadanherses12.12.2013 23:37

2013-2014 yeni sezon pardesülerde bu kışın en moda detayları ve renkleri; pelerinli üstler, kazayağı ve ekose…