Bisayfa.Com

Yeni Havlu Kenarı Modelleri

Sevgili oğlan anneleri oğullarınıza küçüklerinden itibaren birbirinden hoş birbirinden özenli çeyizler yaptığınızı biliyoruz ve bu emeğinizi takdir ediyoruz. Bizlerinde sizin yapmış olduğunuz ya da henüz yapmakta olduğunuz çeyizlerinize bir katkımız olsun istedik ve bu siteyi sizler için elişlerinize bir fikir olsun diye kurduk.  Bir çeyizde en dikkat çekici olan ürünlerden bir tanesi de havlulardı. Hem kullanılır hem de hediye edilir. Biz sizler için modasını yakından takip edip birbirinden farklı birbirinden yeni havlu kenarı örneklerini sitemize ekliyoruz.  Çok sayıda bulunan ve her birisi ayrı bir dünyaya kapı açmışçasına farklı olan modellerimize eminiz ki sizlerde bayılacaksınız. Elişi yapmanın en keyifli hali yapacak olduğunuz örneği bulmuş olmak ve o örneği anlamış olmaktır. İşte sitemizde sizler için paylaştığımız havlu kenarı modellerinden seçip kolayca öğrenebilirsiniz. Böylelikle oğlunuzun çeyizini yapıp kız tarafına da mahcup olmamış olursunuz.

En yeni havlu kenarları ne diyecek olursanız işte sizlere cevabı tabi ki 2014 havlu kenarı örnekleridir. El işi modasının en harika tasarımları olan havlu kenarlarını hiç bu kadar hoş görmemiş olabilirsiniz. İşte sizlere görme fırsatı, erkek çocuklarınızın damatlık çeyizlerinde çeyizin başrollerinde yer almayı hak eden bu modeller sayesinde kız tarafı oldukça şaşıracaktır. 2014 dün en dantelleri yine üzerlerinde farklı isimlerin yazıldığı danteller ve yine hiç eskimeyen modası hiç geçmemiş olan çiçekli modellerdir.

Yeni ve daha fazlası için yapmanız gereken bizi ve web sitemizi yakından takip etmeniz olacaktır. Sevgili kaynana adaylarımız evlenecek gençlerinizin çeyizlerine en hoş katkıları en sevimli örnekleri burada bulabilir ve resimler sayesinde hiçbir yere gidip başkalarına bu nasıl yapılır demeden tek tuşla örneği çıkarabilirsiniz.

yeni_havlu_kenari_ornekleri papatya_havlu_kenari pembe_havlu_kenari_ornegi resimli_mutfak_havlusu_kenari sik_havlu_kenari isimli_havlu_kenari_ornegi mutfak_havlusu_kenari igne_oyasi_havlu_modeli dantel_isi_havlu_kenari cicek_resimli_havlu_kenari cicek_motifli_havlu_kenari cicek_dsenli_havlu_kenari

Article publié pour la première fois le 25/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan El Yapımı Havlu Kenarları başlıklı makalemizde, El yapımı havlu kenarı ve el yapımı havlular hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • En Yeni Havlu Kenarı Modelleri
  • ücretsiz igne oya


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

sinan26.12.2013 21:28

Sobanın üstünde nemli havlu kokusuydu pazar akşamları… Doksanlar yeni bölüm, taze taze…