Bisayfa.Com

Yeni Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri

Sabah uyanır uyanmaz bizleri ilk karşılayan ürün mutlaka ki havlulardır. İşte bu yüzden havluların özenli bir şekilde olmaları sabahları iç açmaları için kenarların süslü olması önemlidir. Bir yüz havlusu havlu kenarı olmadan sade ve yalın olur, ayrıca her kullanımda onda olan boşluk hissedilir. Kenarları dantelli olan havlular ise direkt özeni, emeği yansıtır. Özellikle misafirlerin kullanımına ayrılmış olan havlular bir ayrı özenli ve hoş olmaktadır. Bir havlunun markası her ne olur ise olsun kenarlarında özenle örülmüş dantelleri veya işlemeleri yoksa o havlu hiçte şık bir duruş sergileyemez.

Banyoların en daimi konuğu olan havluların gösterişli ve şık durmaları için, kenarlarında kullanılacak olan dantellerin ve süslemelerinde bu şıklığı elde etmek isin faydası çoktur. Bu elişi çeşidi kimi zaman çeyizlerde kullanılmakta, kimi zaman ise kadınlar tarafından yapılıp satılmaktadır. Her ikisinde de değişmeyen tek gerçek havlu kenarları dantelsiz hiçte hoş bir duruş sergilemezler.

çeyizlik havlu kenarı örneği

çeyizlik havlu kenarı örneği

İnternet sayesinde artık hanımlar hiç zorlanmadan örnekleri alıp kolayca öğrenirler. Havlu kenarı modelleri şimdiler de internet ortamında paylaşılmakta ve bu kolaylık sayesinde çabucacık herkese ulaşmaktadır. Bu sene yine havlu kenarlarında çiçekli modeller görülebilmektedir. Bazı modellerde ise dantelin yanı sıra boncuklarda kullanılmaktadır ve bu ikisi bir arada kullanıldığında ise ortaya harika sonuçlar çıkmaktadır. Bazı modeller tamamen oyası kullanılarak yapılmaktadır ve o modelde oldukça hoş durmaktadır.

 

Article publié pour la première fois le 20/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler :
Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!