Bisayfa.Com

Yazma Kenarı Örnekleri

Yazma üzerine ne de çok şarkı ve şiir yazılmış öyle değil mi? Bu bile ne kadar güzel ve farklı bir ürün olduğunu ortaya koyuyor. Peki, yazmalarınız sade mi olacak yoksa ile örülmüş bir model mi? Elbette yazma kenarı örnekleri ile daha şık ve herkesin dikkat çekeceği bir örtüye sahip olabilirsiniz.

Yazma kenarı örnekleri için sizler hem basit olan modelleri hem de biraz daha özenle ve isteyen modelleri yaptırabilirsiniz. Kolay olan modelini günlük hayatta kullanırken diğerlerini özel günlerinizde ya da misafirleriniz geldiğinde de kullanabilirsiniz.

Eğer kız ya da erkek bohçasına koyacaksanız, onun içinde bir hayli özenmeyi unutmayınız. Özellikle güzel ve farklı modelleri seçerek hediye vereceğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz. Genellikle bu yazma modelleri, kişiye verilen değeri de gösterir. Ne kadar özel ve güzel bir model se sizlerde o kadar özel biri olduğunuz şeklinde algılanır. Çeyiz içinde bol bol ihtiyaç duyacağınız için elinize farklı modeller geçtikçe işlemeye başlamanız sizler için kolaylık olacaktır.

Article publié pour la première fois le 01/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Yazma Modelleri başlıklı makalemizde halkalı havlu kenarı örnekleri, havlu kenarı dantel ve havlu kenarı danteli örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • havlu kenarı örnekleri resimli melekler mekanı
  • igne oyası havlu örnekleri


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

Elisi Sandigi12.12.2013 23:40

Tığ İşi Yazma Kenarı Oya Örneği : Beauty Brown Crochet Lace Design: via


Melekler Mekani24.12.2013 13:52

Çiçekli yazma kenarı: Bu yazma kenarını bir yakınımda gördüm ve hemen resmini çektim modelin yapılışını büyük ih…


Beg26.12.2013 21:27

hoca bos zamanlarında yazma kenarı işliyormuş :O