Bisayfa.Com

Yazma Kenarı İçin İğne Oyaları

Kimi zaman satılır ekmek parası kazandırır, kimi zaman takılır bayanların özenli giyimlerine büyük ölçülerde kalite getirir özen getirir, kimi zaman ise genç kızların çeyizlerinde başrollerde olur ve hediyeleşmeye bambaşka bir boyut getirir. İşte bütün bu hoşlukları sizlere sağlayan oyalarından bahsediyoruz. Bir genç kızın ve ya genç oğlanın çeyizi iğne oyası yazma olmadan olur mu? Tabi ki olmaz biz bunun çok iyi farkındayız ve sizlerin ihtiyacınız olan her modelde her tarzda oyalarını burada bir araya getirdik. İster oğlunuzun çeyizine koyun isterseniz kızınızın çeyizine saklayın ya da sevdiğiniz birine hediye edin.

Aşağıdaki galeriden örnekleri inceleyebilirsiniz. Resimleri büyütmek için üzerilerine tıklayın.

Sile için sitemizde çok sayıda yazma kenarı örnekleri bulunduruyoruz ve sizlerin beğeninize sunuyoruz. Renklerin birbiri ile dans ettiği yazmaların kenarlarını şenlendirdiği hali merak edenleri sitemize davet ediyoruz. Annenize onu önemsediğinizi hatırlatacak bir hediye almak istiyorsanız buyurun sitemizde birbirinden kıymetli kenarları iğne oyası ile bezenmiş çok sayıda hediye seçenekleri var. Boncuk kullanılarak yapılan ve çokta şık bir duruş elde edilen modelleri sizlerde keşfedebilir uzun olan kış gecelerinde kendinize birer hobi edinebilirsiniz. Ya da hiç zahmet etmeyip sitemiz içerisinde bulunan çok sayıdaki yazmalardan alabilirsiniz.

Yazma kenarı iğne oyaları hediyeleşmeye başka bir hava katacak ve bir yazmanın kenarının neler anlattığını sizlere ve hediyeyi alan kişilere en iyi şekilde anlatacaktır. İğne ile ipliğin harika çalışmasının ürünü olan ve yapana da takana da keyif yaşatan oyası yazmaların kenarlarında bir başka güzel bir başka emek verilmiş duruyor. Çiçek motiflerinin ve farklı motiflerin süslediği yazmalar çeyizlere layık hediye edilecek kişilere layık ve kullanacak kişilere layık tırlar. Çok daha fazlasını isteyenler için farklı modeller arayanlar için sitemiz günün her saatinde sizler ile.

 

Article publié pour la première fois le 30/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 oyası, halkalı havlu kenarı örnekleri ve havlu kenarı dantel hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

mehmet6101.01.2014 20:04

Cok guzel yazma modelleri var aralarinda. UStelik ucuncu model.