Bisayfa.Com

Simli Havlu Kenarı Modeli

Özellikle biraz daha göze hitap eden ve el işinizin hakkını veren bir model arıyorsanız, birazda modelin yanı sıra ipinizin kalitesi ve tarzını da iyi seçmelisiniz. Örnekte gördüğünüz havlu kenarı modelleri olarak simli kullanılmış ve buda na daha hoş bir hava katmayı başarmış.

Özellikle küçük halkların birleştiği bu havlu kenarı modelleri için yuvarlak halkaları kendinizde yapabilir ya da hazır halka satın alarak da farklı bir tarz olmasını sağlayabilirsiniz. Havlu kenarı örneklerinin belki de en ihtişamlı duracak olan bu ipleri ile yapılan modeller çok daha hol bir anlam kazanmış olacak.

Bu ipleri alırken özellikle simli olmasına dikkat edeceksiniz. İki ayrı renk tercihi yaparak modelin daha çok öne çıkmasını sağlayacaksınız. Havlu kenarı modelleri için sizlerde isterseniz hem simli ipli, hem de klasik ipi aynı anda kullanarak farlılık yaratabilirsiniz. Havlu kenarınız ne kadar büyük olursa, el işiniz o kadar fazla göze çarpacaktır. Umarız keyifle yapar ve en özel misafirleriniz için kullanmaya başlarsınız.

simli havlu kenarı

simli havlu kenarı

 

 

Article publié pour la première fois le 14/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler :
Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!