Bisayfa.Com

Sade Havlu Kenarı Örneği

Havlu kenarı örnekleri arıyorsanız illa çok abartılı ve ağır işlemeli örnekler yapmanıza gerek yok ki. Bunların yanı sıra hem sade ama hem de özel ve farklı motiflere ulaşmanız sitemiz aracılığı ile çok kolay. Yalnızca takip etmeniz gereken desenlerin nasıl oluştuğu ve yapabilip yapmayacağınız hakkında kendinize duyduğunuz güven.

Havlu kenarı örneklerinden biri olan ve sarı ile beyaz renkte yapılan bu havlu oldukça hoş bir motife sahip. Özellikle kenarlarında tek sıra olarak başlayan ve orta kısımda aşağıya doğru inen bir üçgen modeli ile çok daha özle bir tarzı ortaya çıkarmış oluyor.

Sizlerde hem günlük hayatınızda kullanmak üzere, hem de hediye vermek için kullanabileceğiniz havlu kenarı örneklerinden bu beyaz ve sarı olan model ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu modeli uygularken nızda bir o kadar sade olursa çok daha hoş olacaktır. Renkleri dilerseniz aynen örnekteki gibi sarı ve beyaz olarak ya da farklı renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Yeşil, pembe gibi renklerde son derece uygun olacaktır. Umarız bir çırpıda işleyip bitirebilirsiniz.

 Örnek:

havlu kenari örnegi

havlu kenari örnegi

 

Article publié pour la première fois le 12/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler :
Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!