Bisayfa.Com

Pembe Halkalı Havlu Kenarı Modelleri

Yüzlerde halkadan oluşan bu farklı ve özel havlu kenarı örnekleri ile artık yeni bir model ile daha karşılaşmış oluyorsunuz. Her iki tarafına da işlenen ve küçük yuvarlak kasnaklardan oluşan bu model ile farklı ve daha gösterişli bir na ulaşmış oluyorsunuz.

Özellikle her tarafının yuvarlak halka olması ve sadece alt kısımlarda bir gül ile donatılması havluyu çok daha özel yapıyor. İlk bakıldığında hemen çok beğenilen bir havlu kenarı modellerinden olacağı ise bir kesin.

Dikkatli incelediğinizde hiç zor olmadığını göreceksiniz. Gayet kolay ve zevkli bir işlem stili var. Sizlere 3 ayrı renk ile nı işleyebilir ve ortalama birkaç günde bitirebilirsiniz. Halkaları da yine tuhafiyelerden rahatlıkla alabilirsiniz. Böyle küçük olması havlu kenarı modellerini çok daha hoş ve zarif göstermeye yetecektir. Sizlerde paralı olarak işletiyorsanız bu tarzı mutlaka yaptırmalısınız. Biraz daha pahalı tutuyor olacaktır elbette ama her evde de olması geren bir diye düşünüyoruz. Hem özenli hem de çok şık.

Örnek:

pembe halkalı havlu kenarı modeli

 

Article publié pour la première fois le 07/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan El Yapımı Havlu Kenarları başlıklı makalemizde, El yapımı havlu kenarı ve el yapımı havlular hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!