Bisayfa.Com

Mor Renk Büyük Havlu Kenarı Örneği

mor renk havlu kenarı örneği

mor renk havlu kenarı örneği

Örnekte gördüğünüz bu mor renkli havlu kenarı aslında en fazla talep gören modellerin içinde yer alıyor. Herkes çok özneli ve gösterişli bir havlu kenarı arıyor ev bu modeli bulduklarında vakit kaybetmeden biran önce yapımına geçiyorlar. Dolayısı ile de hem uzun sürecek bir işe girişmiş oluyor he de bittikten sonra herkesin dikkatini çekecek olan bir işleme adım atmış oluyorsunuz.

Örnekte de gördüğünüz gibi ortasında kocaman çiçek modeli ile ve alt kısımlara doğru üçgen motifleri ile daha da güzelleşen bu havlu kenarını yapacağınız havlunuzu da özellikle bük alınız. Büyük havlulara çok daha fazla yakışacak olan bu modeli yapmanız biraz zaman alabilir ama sonuç olarak tam misafire çıkaracağınız harika bir tasarıma imza atmış olacaksınız.

Özellikle kare kısımlarını yapması oldukça kolay ve çabuk yol alır. Birçok küçük havlu kenarı kıyasladığınızda motif olarak yine de çok zor değildir. Bu sebeple sizlerde modele başlarken gözünüz çok korkutmadan ve hedef koyarak kısa zaman içinde yapabilirsiniz. Havlu kenarı modeli ile artık kendiniz een güzel uğraşı bulmuş oluyorsunuz.

 

Article publié pour la première fois le 11/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!