Bisayfa.Com

Mavi İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Örnekte gördüğünüz bu mavi oyası havlu kenarları modelleri tam bir çeyizlik model diyebiliriz. Hem havlunun asil olması hem de oyasının bu denli özenli yapılması onu daha da özel yapan noktalardan biri. Sizler de özellikle oyasından hoşlanıyorsanız biraz böyle büyük desenleri tercih edebilirsiniz. Hem daha şık hem daha gösterişli duracaktır.

İğne oyası havlu kenarı örnekleri ile artık vereceğiniz hediyelere tarz katmış olacaksınız. Adeta bir tepeden çıkan güneşi andıran bu model herkesin yapabileceği kadar bir örneği değil elbette. Ama kendiniz için yapıyorsanız yavaş yavaş ve severek yapabilirsiniz.

Çeyizinin en nadide parası olmaya hazırlanan bu havlu kenarı ile artık sizlerde hm zaman geçirecek bir aktivite bulmuş olacak, hem de gerçek anlamda emeklerinizin karşılığını bu güzel örnekler bulmuş olacaksınız. Mutlaka dikkat çekecek ve birçok kişi tarafından oldukça beğenilecektir.  Ayrıntılı olarak inceldiğinizde modeli hemen çıkartabilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz. Mavi renkte ayrı bir güzellik katmayı ihmal etmemiş tabi ki.

mavi-igne-oyası-havlu-kenari-modelleri

mavi-igne-oyası-havlu-kenari-modelleri

Article publié pour la première fois le 07/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan El Yapımı Havlu Kenarları başlıklı makalemizde, El yapımı havlu kenarı ve el yapımı havlular hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • iğne oyası modelleri havlu kenarı


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!