Bisayfa.Com

Kasnak İşi Çiçekli Havlu Kenarı

Sizlere bu kez harika bir havlu kenarı modeli ile bilgi vermek istiyoruz. Resimde ördüğünüz bu örnek aslında çok farklı ve daha önce hiç görmediğiniz havlu kenarı örneğini ortaya koyuyor. Hem iddialı hem de farkı olması sizleri cezp eden bir özellik olacaktır kesin.

Öncelikli olarak görmüş olduğunuz dairenin büyüklüğünü siz kendinizde ayarlayabilirsiniz. Bizce bu denli büyük olması çok daha hoş olacaktır. Özellikle havlunuz ile uyum sağlayacak bir renk ile yaparsanız çok daha şık durabilir.

Havlu kenarı örnekleri ile artık hem kendiniz evlerinizde kolaylıkla uygulama yapabiliyor ya da ücretli olarak yaptıracağınız kişilere örnek vererek istediğiniz deseni gösterme imkânına sahip olabiliyorsunuz. Sizlerde yeni modeller ile aklınızı başınızdan alan el işleri ila karşılaşmış olacaksınız.

Yuvarlak havlu kenarı modelleri olarak tanımlayacağımız bu örneği günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi, çeyizlerinizde de saklayabilirsiniz. Hem kolay yapılması hem de gösterişli olması öncelikli olarak tercih edilecektir. O halde hemen iğneler ve tığlar ele alınsın ve bu harika el işine bir önce başlansın.

Örneğimiz;

kasnak isi havlu kenarı

kasnak isi havlu kenarı

Article publié pour la première fois le 08/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!