Bisayfa.Com

İşlemeli Havlu Kenarı 2014

Her sabah uyandığımızda bizlerle en samimi olan havluların şık olmaları özenli olmaları içimizi açmaları için yapılması gereken şey gayet basittir. Yeni alınan bir havlu oldukça sade ve sanki bir şeyler eksik gibi durur ve sıradanlaşır. Bu sıradanlığı ortadan kaldırıp havlunun üzerinde belli bir özen olduğunu belli bir emek olduğunu göre bilmek için ise kenarına öreceğiniz bir dantel yeterli olacaktır. Her elinize aldığınızda bir başka keyif elde edeceğiniz havlularınız için havlu kenarı örnekleri ve modelleri siz çok değerli sevenler için şimdi sitemizde mevcuttur. Banyonuza girdiğinizde elinize aldığınız havlunun gayet özenli olması ve baktıkça keyif verebilmesi için birbirinden farklı örnekleri araştırıp uygulayıp sizlerin beğeninize sunuyoruz.

Modacılar yeni yıl henüz gelmeden birçok kıyafet modelini beğeniye sunarda bir boş durur muyuz, tabi ki durmadık ve el işinin en doğru adresine 2014 havlu kenarı modellerini getirdik. 2014de en çok beğeni kazanacak olan havlu kenarı örneği çiçek örnekleridir. Laleler, papatyalar, gül örnekleri ve daha fazlası ise şimdi siz çok değerli elişine gönül vermiş ziyaretçilerimiz için hepsi ve daha da fazlası ile sizlerleyiz. Moda sadece kıyafette ayakkabıda olmaz. Biz bunu kanıtlıyor ve sizler için henüz daha girmemiş olan yeni yılın en trend havlu kenarlarını burada paylaşıyoruz.

Resimleri büyütmek için üzerilerine tıklayın.

Sizler için paylaştığımız havlu kenarlarından bir tanesi de işlemeli havlu kenarı örnekleridir. Kolayca bulabileceğiniz her boyu mevcut olan halkalardan harika tasarımlar yapabilir havlularınızın kenarlarına yeni yılı baharı getirebilirsiniz. Mesela halkaların kenarlarını örerek ve birbirlerine birleştirerek üzüm salkımları yapıp aynı işlemi tekrarlayarak yaprağını da yapabilirsiniz. El işinizin bitiminde havlunuzun aldığı son durum üzüm bağlarından çıkmış gelmiş gibi bir görünüm sağlayacak ve sizi neşelendirecektir.

 

Article publié pour la première fois le 24/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan El Yapımı Havlu Kenarları başlıklı makalemizde, El yapımı havlu kenarı ve el yapımı havlular hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

Takı Boncuk Örgü24.12.2013 12:51

Oyalı İşlemeli Havlu Kenarı Örneği: Oyalı İşlemeli Havlu Kenarı Örneği