Bisayfa.Com

İğne Oyası Yazma Modelleri

Yazmalar özellikle günlük hayatta ne kadar fazla kullanılıyor değil mi? O sebeple de hem çok çabuk eskiyor hem de çok sayıda ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple bizlerde sizlere yazmalarınızı en güzel iğne oyaları ile hareketlendirin diye birçok farklı modeli bir arada sunmayı hedefledik.

En güzel iğne oyası yazma modelleri arasında öne çıkan modeller genellikle birden fazla renkli olan gruplardır. Özellikle biraz daha büyük olan figürler yazmalarını çok güzel gösteriyor ve öne çıkmasını sağlıyor.

Yazmalarda yapılan oyası modelleri fazla çok büyük olamıyor. Hem yazmanın çok daha rahat kullanılması için hem de el işinin ağır olması sebebi ile daha küçük ve mütevazi modeller ile yazmalarınıza hareket katabilirsiniz.

Resim Galerisi:

Eğer hediye olarak birine vereceksiniz çok daha özel bir oyası yazma modeli tercih edebilirsiniz. Zor olan oyası üzüm deseni ya da iğne oyası çilek modeli ilk tercih edilenlerden biri olabilir. Sizlerde oyası ile yüzünüze anlam katın ve el işçiliğinin harika örneklerini kendinizde  yapmaya çalışarak emek harcayın.

Article publié pour la première fois le 30/11/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde halkalı havlu kenarı örnekleri, Havlu ve havlu kenarı dantel hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • en yeni oyası modelleri 2014


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

Birhan Akın12.12.2013 23:25

İğne oyası havlu kenarı modelleri « Örgü Modelleri