Bisayfa.Com

İğne Oyası Yazma Modelleri 2014

2014 oyası yazma modellerin bu yol biraz daha özel şekillere doğru ilerliyor. Özellikle klasik modelleri sevmeyenler için yapılan fiyonk ya da kurdele modelleri farklı bir soluk ve değişiklik katıyor. Birkaç yıldır çok olan oyası modelleri ile sizlerde yeni dönem modelleri tercih edin ve herkeste olmayan modelleri ister başınızda olarak, ister havlu kenarlarınızda, isterseniz tokalarınızda bile kullanabilirsiniz.

İğne oyası yazma modelleri 2014 modasına uyum sağlayan birçok kişi özel olarak da desenler çıkartıp satışını yapmaktadırlar. Özellikle ev hanımları sürekli kendilerini bu yönde geliştiriyor ve farklı iğne oyası modelleri çıkararak tercih edilmeyi sağlıyor. Açılan ismek kurslarında da artık birçok yeni figür ve farklı modeller kadınlara öğretilen en güzel aktivitelerden biri oluyor.

İğne oyası yapmak için sadece tekniği bilmek yetme. Güzel bir hayal gücüne sahip olarak yepyeni oyası modelleri çıkarmak daha önemli olacaktır. Bu sebeple sizlerde yeni tarzları deneyerek ne kadar yatkın olduğunuzu deneyi ve oyası el işlerinizin kalitesini de böylelikle arttırın.

 

Kırmızı-iğne-oyası-yemeni-yazma-modeli İğne-oyası-yemeni-yazma-modeli 2014-İğne-Oyası-Yazma-Örnekleri yesilli-igne-oyasi-yazma-modelleri

Article publié pour la première fois le 11/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Yazma Modelleri başlıklı makalemizde halkalı havlu kenarı örnekleri, havlu kenarı dantel ve havlu kenarı danteli örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • yhs-fh_lsonsw
  • İğne Oyası Havlu Kenarı 2014
  • 2014 ine oyas modelleri
  • İneoyaları


Yazar : Mükerrem KURT

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/havluken/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273