Bisayfa.Com

İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Uzun yıllardır bizim ile birlikte olan ve modası hiç geçmeyen el işiler den bir tanesi de şüphesiz ki oyalarıdır ve elbiselerden tutunda gelinliklere kadar yemenilerden tutunda havlulara kadar birçok yerde oyası motifleri kullanılmaktadır. Özelikle yazma kenarı iğne oyaları çok fazla yapılmaktadır ve oldukça talep görmektedir. Yılları devirmiş olsa da bu gün çıkmış gibi hala büyük bir hevesle yapılıp yine büyük bir özenle kullanılmaktadır. Günlük hayatınızın çoğu zamanında kullandığınız oyalı yazmalar günümüzde yine fular olarak ta kullanılmaya devam ediliyor. Çok sayıda modeli olan ve her birisi emeğin göstergesi olan oyalar çeyizlerinde vaaz geçilmezi olarak yapılmaya ve kullanılmaya devam ediliyor. Sizler için web sitemizde çok sayıda oyası örneklerini bir araya getirdik ve siz değerli sevenlerin beğenisine sunduk.

Takana farklı bir hava katacak olan yazma kenarı örnekleri şimdi sizler ile birlikte ve rahatça evinizin ortamında sıkılmadan kafanız karışmadan çıkarabilmeniz için anlaşıl bir şekilde resimler ile sizlerin beğenisine sunduk. Halk eğitim merkezlerinde de çok sayıda kursları var evet ama onun için her sabah derslere katılmanız gerekecek. Vaktim yok gidemem yoğunum ama oyası yapmayı da istiyorum diyenler için sitemiz burada sizlerle birlikte. Örneklerimiz içerisinde çiçek desenleri krepler ve farklı modellerde bulabilir evlerinizde hobi olarak ta yapabilirsiniz.

Galeri (Resimleri büyütmek için üzerilerine tıklayın.)

 

 İğne oyası yazma kenarı yazmaya farklı bir hava kadar ve bakanları kendisine hayran bırakır. Kum boncuklu kaya boncuklu sade ve her renkte modelleri kolayca bulabileceğiniz sitemiz daha çok sayıda oyaları ile sizlerin huzurunda. İğne oyası müptelaları iğne oyasını yeni öğrenenler ve geliştirmek isteyenler satın alıp sevdiklerine hediye etmek isteyenler hepinizi sitemize davet ediyoruz.

Article publié pour la première fois le 27/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 oyası, halkalı havlu kenarı örnekleri ve havlu kenarı dantel hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • Хач


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!