Bisayfa.Com

İğne Oyası Takı Modelleri

İğne oyasından sadece ve havlu kenarı olur demeyin. İsterseniz ve biraz da eliniz marifetliyse harika oyası takı modelleri de yapabilirsiniz. Bunun için elbette bir hayli çalışma yapmanız ve emek vermeniz şart. Ama illa tüm tarafını iğne oyası el işi yapmak zorunda değilsiniz. Otantik olan bir takı modelinin uç kısmına istediğiniz bir deseni çalışıp da oyası takı modeli yaratabilirsiniz.

İğne oyası takı fiyatları ise adeta el yakıyor. Normal zamanlara bile bir hayli pahalı olan takılar, iğne oyası ile yapılmış sa hemen hemen ikiye katlayan fiyatlar ile sizlere ulaşıyor. Sonuç olarak bir nı yapmak bile ne kadar çok zaman alıyor düşünseniz, bunu toka ya da takı olarak yapmak ne zor bir uğraş olacaktır.

Dilerseniz kendinize bizlerin sizler için bulduğu örneklerden bir tanesini yaparak deneme çalışmaları yapabilirsiniz. Eğer başarılı olursanız çok rahat bir şekilde satabilir ve bu işten para kazanabilirsiniz. Otantik takı istiyorsanız iğne oyası takı modellerine bakabilir ve ne kadar özel durduğunu görebilirsiniz.

Article publié pour la première fois le 02/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Yazma Modelleri başlıklı makalemizde halkalı havlu kenarı örnekleri, havlu kenarı dantel ve havlu kenarı danteli örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

baharkader12.12.2013 23:28

aç aç derya baykal’ı bacım. nihayet en büyük sorunumuza deva oluyor ve iPhone şarjına iğne oyası güllü kılıf örüyor.


özlem12.12.2013 23:38

El emeği göz nurlarim ^_^ vallahi zormuş bu iğne oyası ama yapincada güzel oluyor bea :))


Uluslararası GM12.12.2013 23:40

bir adaya düşüyorsam, ee üç şeyde farzsa, geç yetişiyorsa çınar, ölüyorsak biz o zamana gelemiyorsan sen, iğne oyası yapıyorlarsa kalbimize


kısabiriderler12.12.2013 23:45

İğne oyası kursuna giden annemden kar yorumu “yarın kar yağarsa bize de kurs tatil olur belki” 😀


Ahmt2821.12.2013 19:50

El emeği olan her şey çok güzeldir


Sude26.12.2013 21:30

O değilde annem ilk çeyizimi iğne oyası yaparak zoru seçti. Bide bana alay ederek güzel oluyo mu diyo :(((((@