Bisayfa.Com

İğne Oyası Sehpa Örtüleri

Sehpalar asla örtüsüz olmaz. Hem çok çirkin hem de çok özensiz durdukları için kadınlar mutlaka güzel ve şık bir örtü ile tamamlamak isterler. Tabi ki bu güzel sehpaların etrafını harika iğne oyası modelleri ile de donatırsanız ondan daha güzel bir aksesuar olamaz herhalde.

İğne oyası sehpa örtülerinde kullanacağınız renkleri odanızın dekorasyonuna da uydurabilirsiniz. Dilerseniz sadece beyaz işleyebileceğiniz gibi, renkli ipliklerde de işleme yapabilirsiniz. İsterseniz dört bir yanına ya da sadece kenarlarına büyük örnekler çıkartabilirsiniz.

Sonuç olarak farklı olanı yapmak ve özellikle emek vererek bir çalışma ortaya çıkarmak istiyorsanız iğne oyası örtü modellerine mutlaka bakmalısınız. Hem şık hem de çok özel bir çalışma olacağı kesin. Sizlerde birçok farklı modeli bulabilir hatta küçük modelleri büyüterek çok daha göze çarpmasını sağlayabilirsiniz. Yine model seçerken örtünüzün büyüklüğü küçüklüğünü de dikkate almalı ve iddialı bir boyut ile güzel bir iğne oyası modeli tercih etmeniz gerekir. Bir hayli emek isteyecek olan bu iğe oyası işleriniz ile harikalar yaratmaya hazır olun.

Article publié pour la première fois le 02/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Yapılırken Dikkat Edilecekler başlıklı makalemizde Dikkat, Edilecekler ve halkalı havlu kenarı örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • en çirkin oyaları
  • en çirkin havlu dantel örneği


Yazar : Mükerrem KURT

Fatal error: Uncaught CurlException: 28: Connection timed out after 10000 milliseconds thrown in /home/havluken/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 996