Bisayfa.Com

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Havlu kenarlarının içinde en zor olan modellerden biri hangisi diye sorarsanız kesinlikle oyasını tek geçeriz. O kadar zor bir el işidir ki, bu yönde belediyelerin açtığı ismek kursları bile çok yoğun olarak dersler vermektedir. Aslında zorluğundan daha çok el işçiliği fazla olmasından dolayı kolay kolay kimse büyük havlulara yanaşmak istemiyor.

İğne oyalı havlularınız için özellikle havlularınızı da kaliteli almaya özen gösteriniz. Sonuç olarak bu kadar özel ve güzel bir çalışma, birkaç yıkmadan sonra mahvolacak bir havlunuza hiç yakışmıyor olacak. Eğer hazır olarak işletecekseniz, mümkünse havlunuzu kendiniz kaliteli olarak verebilirsiniz. Böylelikle en kaliteli havluyu aldığınıza emin olur ve verdiğiniz paraları çöpe atmamış olursunuz.
İğne oyası havlu kenarı hakkında az bir bilginiz ve el işçiliğiniz varsa, sitemizden gördüğünüz örneklere bakarak da çok kolay bir şekilde model çıkarabilirsiniz. Böylelikle hem zamanları doldurmuş olur hem de kendi el emeklerinizi kullanmak ve hediye etme şansına sahip olursunuz.

İğne oyası havlu kenarı modellerine baktığınızda daha çok basit modelleri görmeniz mümkün. Çünkü bu modellerin yapılması oldukça zordur ve model büyüdükçe biraz daha zorlaşır. Bu sebeple ufak tefek desenler ya da çilek ve çiçek desenleri daha çok yapılan modellerin başında geliyor. Sizlerde oldukça memnun kalacağınız modellerimiz ile artık oyası el işinde bende varım diyecek ve herkesin imreneceği harika modellere sahip olacaksınız. En özel ve güzel çalışmalar için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Article publié pour la première fois le 28/11/2013

Bu makalemizden önce yazılan Havlu Kenarı Artık Daha Güzel başlıklı makalemizde Artık, Daha ve Güzel hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!