Bisayfa.Com

Her Yaşa Uygun Havlu Kenar Modelleri

Evlenecek genç kızların en büyük heyecanları hiç şüphesiz çeyiz sandıklarıdır. Sandıklarında herşeyin en güzeli olmalı, onları arkadaşlarına gururla göstermeli, sermesi evinin en güzel köşesine göstermeli misafirlerine en güzel el işlerini mağrur ve gururla.

Tabi ki erkekler anlayamaz bunu, evin her tarafı onlara göre çaputlarla bezenmiş, boşu boşuna emek verilmiş, sandıklarda naftalin kokusu içerisinde yıllarca saklanan ve sadece gelen arkadaş, eş, dosta gösterilen, diğer zamanlarda sandıktakı en güzel yere sahip olan bu el işleri aslında erkeklerin düşündükleri gibi değil, verilmiş emeğin en güzel göstergesidir.

Çeyizine sahip çıkan onu en güzel şekilde yıllarca sizin hizmetinize sunmaya kendini hedefleyen eşleriniz, sizi çok büyük paralar harcanarak değil ama en güzel mutluluklarla, en güzel duygularla hazırlanan el emeği göz nurları ile sizi bir ömür boyu mutlu etmeyi hedeflemektedirler.

havlu kenarı örnekleri

Çeyizlik Havlu Kenarı Örnekleri

Tabi ki bu ömür boyu mutluluk sadece havlu kenarı örnekleri ile olmaz ama, havlu kenarı örnekleri bu yolda aslında bir mihenk taşıdır. Havlu kenarı örnekleri içi uğraşmış dininmiş ve emek vermiş biri sizin içinde havlu kenarları örnekleri için verdiği emeğin kat ve kat fazlasını verecektir.

Ninelerimiz zamanında bir kız çeyizi ile ölçülürmüş ki ne kadar hamarat olduğu anlaşılsın diye, eve gelen misafire bekar kızlar, hemen önlerine en güzel havlu kenarı örnekleri serip, misafirlere havlu kenarı örnekleri gösterilirken regarenk, hepsi bir biriden çok özenerek yapılmış havlu kenarı örnekleri sunulurmuş.

Sunum derken, misafirleri lavaboya gittikleri zaman havlu kenarı örnekleri ile kapısının önünde bekler ve havlu kenarı örnekleri ile yüzünü silmesini ve bu hareketi yaparken havlu kenarı örnekleri üzerinde elini gezdirmesi bekar kızlar için gurur verici bir olaymış.

Ninelere Özel havlu Kenarı Modelleri

Hepimizin kesinlikle hem fikir olacağını konulardan bire de ninelerimizin seçimidir. Annelerimize sırf bunun için kaynanalık yapa her gördüğü havlu kenarı modelleri üzerine yorum yapan, bizim gelinde yapıyor deyip laf sokuşturmaya çalışan kişiler, havlu kenarı modelleri çılgını babaannelerimizdir.

Tabi ki onlarda büyüklerinden böyle görmüştür ve aslında bilirler gelinlerinin ne kadar güzel havlu kenarı modelleri olduğunu, ne kadar hamarat olduğunu tasdikleyen havlu kenarı modellerine sahip olduğunu onlarda bilir ama bunu gelinlere yansıtmayıp sadece fazla da yokmuş havlu kenarı modelleri üzerinden sizi sinir ederler.

Bakalım şimdi ki genç kızlarımız da ilerde gelinlerinin havlu kenarı modelleri üzerine yorum yaparken, nineler gibi üzerine acımasız mı davranacaklar, yoksa ile gurup duyup bağırlarına mı basacaklar.

Article publié pour la première fois le 22/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!