Bisayfa.Com

Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

İyi bir havlu kenarı sahibi olmak öncelikle iyi bir sabra ve el işçiliğine ihtiyaç duyar. Kafanızda ne kadar iyi bir model tasarlasanız da sabrınız iyi değilse yada işçiliğiniz iyi değilse ne yazık ki ortaya güzel bir model çıkarmanız mümkün değildir.

Sizin içinizi rahatlatmaktan çok gerçekleri söylemek istiyoruz ki başarısız olduğunuzda üzülmeyin. Çünkü sabırlı olmak bu işin en önemli erdemlerinden biridir. Yapmış olduğunuz işçilik yanlış olabilir, istediğiniz gibi olmaya bilir, hoşunuza gitmeyebilir. Bunları hiçbiri sizi pes ettirmesin. Aksine azminizi arttırıp daha iyi işlere yol açsın.

Hiç kimse bir kere de iyi modeller çıkaramaz, sürekli çalışarak, yeni modeller üreterek başarılı olurlar. İşte sizin başarı anahtarınız bu olmalı ve bu yolda giderken “iki ters bir düz” yapmış olduğunuz işçilikte size öncülük etmeli.

Havlu Kenarı Yapımı

Sürekli olarak sitemizde havlu kenarı yazılarını, havlu kenarı örgülerini, havlu kenarı oyalarını, havlu kenarı renklerini, motifli havlu kenarı işlemelerini, iğne oyalı havlu kenarı örneklerini sizinle paylaşıyoruz.

Kendinize sizi en iyi yansıtan havlu kenarı örneklerini bulmak sizin elinizde olup biz sadece size ışık yakıyoruz. Ancak şunu da belirtmekte fayda var, en iyi havlu kenarı sizin elinizle yapmış olduğunuzdur. Modelleri inceleyerek sizi en iyi yansıtan havlu kenarı yapmak sizin elinizde olup, sitemizden havlu kenarı örneklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Havlu Kenarı Örnekleri

Sitemizde sizin için havlu kenarı örnekleri resimlerini, havlu kenarı örnekleri renklerini, havlu kenarı örnekleri motiflerini, havlu kenarı örnekleri işlemelerini devamlı sunuyoruz. Almış olduğunuz fikirler ile çok güzel havlu kenarı örnekleri çıkarmak sizin elinizde.

Çıkarmış olduğunuz havlu kenarı örnekleri hem sizin için hemde yakın dostlarınız için güzel örnekler temsil edecektir. Havlu kenarı örnekleri çıkarmak ve bunları dostlarınıza sunarken ne kadar güzel havlu kenarı örnekleri sahibi olduğunuzu onlarda fark edecektir.

Bunun için her zaman söylediğimiz gibi en iyi havlu kenarı örnekleri sizin çıkarmış olduğunuz eliniz emeği olan havlu kenarı örnekleri bütünüdür.

Article publié pour la première fois le 21/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!