Bisayfa.Com

Havlu Kenarı Artık Daha Güzel

Havlukenari.net olarak amacımız hanımlara biraz daha yardımcı olmak ve onların hobi amaçlı yaptıkları örgülere, el işlerine havlu kenarlarına farklı desen ve anlatımlarımız ile model oluşturmaktır.  Yeni yeni büyümeye başlayan sitemizde sizlerin daha önce görmediği ve farklı olan tüm modelleri paylaşmaya çalışacak ve sizlerden gelen önerilere de kulak vererek farklı model ve el işlerini paylaşıyor olacağız.

Sitemizde her gün yeni modeller bulacak ve asla sıkılmayacaksınız. En güzel havlu kenarı sizlerin olacak ve en farklı modeller ile ilk sizler tanışacaksınız. Yeteneğin ve hayal gücünün sınırlanmadığı bu adreste artık motifleri ve desenleri sizlerden sorulacak. Sizler şimdiden bol bol malzeme alınız ve her gün yeni modellerimiz arasından seçim yaparak sonuçlarını kendi gözleriniz ile görmeye başlayınız.

Kadınlar için hala el işlerinin önemi ve güzelliği en üst safhada özelliğini korumaya devam ediyor. Çeyizler için yapılan çalışmalar, ya da hediyelik yapılan eş işleri kadınların en önem verdikleri konuların arasında yer alıyor. Bizlerde bu anlamda olan boşluğu kapatmak ve artık dergi dergi aramak zorunda kalmayın diye en güzel örnekleri hem anlatımı ile hem de resimleri ile paylaşıyor olacağız.

Sizlerde bizlerin aracılığı ile hobi edineceğimiz el işleri ile kendinize hem bir kazanç kapısı aralamış olabilir ya da tamamen kendinize hobi amaçlı bir uğraş bulmak için ilgileniyor olabilirsiniz. Daha önce görmüş olduğunuz modellerin bile farklı alanda da değişik desenler ile karıştırılıp yapılmış olması sizi bu sitede çeken en büyük örneklerden biri olacak. Özellikle videolu anlatımlarımız ya da sizlerde gelen model ve desen anlatımlarına yer vermek ister ve sizlerin destekleri ile büyüyeceğimizi de iletmek isteriz. Sizlerin de güzel desenleri ve farklı örnekleri varsa bizler ile paylaşabilir ve herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.

 

Article publié pour la première fois le 27/11/2013


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

ozge12.12.2013 23:26

yeni bir havlu kenarı modeli buldum birazdan ona başlayacağım çok heycanlıyım^^


Cemile12.12.2013 23:27

ohoo annene söyle kaneviçe başlasın ben zincir çekmeyi öğrendikten sonra level atladım direk havlu kenarı yaptımdı. Teey teyy.


Saliha12.12.2013 23:41

ahaha .d .d yok karyola takımı, havlu kenarı .d motif ne olum ya,kültür manyağı oldum bak .d


Hilal24.12.2013 12:52

Annem ‘sen anca patik ör hilal havlu kenarı, dantel, eşarp kenarı falan yapma tamam mı’ :((