Bisayfa.Com

Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

Çocukluğumuzda başlarız elişi yapmaya ve hatırlayın elimize ipimizi tığımızı alır annemizin yanına otururduk ve elişi öğrenirdik. Öğrendiğimiz il elişi ise havlu kenarı oluyordu ve annelerimiz büyük bir sabırla anlatır bıkmadan usanmadan tekrarlarlardı. O zamandan elimiz ve gönlümüz alışıktır elişiler ve çoğu zaman ihtiyaç duymasak ta psikolojimiz düzelsin diye yaparız. Ev hanımları çalışan bayanlar statüsü hiç önemli değil bütün bayanlar elişi sever bu onların çocukluğundan gelen bir hobi gibi olmuştur. Sadece bayanlarda yapıyor diye bir şey söylenemez erkeklerinde elişi yaptıkları görülmüş örnekleri vardır. Hatta bazı erkeklerin eli oldukça yatkın olup bayanlardan daha da güzel modeller yaptıkları kanıtlanmıştır.

Elişinin modellerin hoş örneklerin adresi olan sitemizde şimdide sizlere iğne oyası havlu kenarı örneklerinden bahsedeceğiz. İğne oyası yapısı itibari ile oldukça narin ve oldukça da zahmetlidir. Fakat bu narinlik ve zahmetli olması iğne oyasına ve kullanıldığı ürüne emeği ve hoş duruşu da kendiliğinden getirmektedir. Aynı şeyler havlular içinde söylenebilir. Havluyu oka dar nazik ve kibar gösterir ki üzerinde bulunan emekten dolayı insanlar yüzlerini kurulamaya çekinirler. Senenin en yeni modası iğne oyalarını görebileceğiniz tek adrestesiniz. Biz sizler için çok sayıda modeli burada bir araya getirdik ve sizlerin hobisi olan elişi yapma keyfinizi düşünerek en trend elişlerinin hepsini burada topladık.

Halkalı havlu kenarı örnekleri bunlardan bir tanesidir ve gerçekten yılları devirdiği halde modası hiç geçmemiştir. Çok amaçlı halkaların bir araya getirilmesi ile birlikte çok sayıda model çıkarabilir birbirinden farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. Biz siler için örnekler hazırladık ve gerçekten hepsi için ayrı ayrı uğraşıp sizlere layık olabilecek modeller çıkardık. Hepsi ve daha fazlası için sizleri buraya davet ediyoruz.

halkali-havlu-kenari-1- havlu-kenari- havlu-kenari-1- igne-oyasi-havlu-kenari-ornegi-

Article publié pour la première fois le 26/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan El Yapımı Havlu Kenarları başlıklı makalemizde, El yapımı havlu kenarı ve el yapımı havlular hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

örgü dantel moda26.12.2013 21:28

Yepyeni Halkalı Havlu Kenarı Dantel Örnekleri: Dantel ören hanımlar için çok güzel halkalı havlu kenarı örnekler…