Bisayfa.Com

Güzel İğne Oyası Yazma Kenarı

Kız anneleri kızınızın çeyizinin kimselerde olmayan el işleri ile dolu olmasını çok istediğinizi iyi biliyor ve siz özel annelere özel örnekleri burada toparlıyor bir araya getirip siz çok kıymetli annelerin hizmetine sunuyoruz. İğne oyaları bir çeyizde olmaz ise o çeyizde bir Özensizlik var gibi olur ve onca emek boşa gitmiş hissine sahip olursunuz. İşte bunları yaşamamanız için oyalı yazmaları çeyizin başköşesine koyun ve çeyiz serildiği gün övgüleri büyük bir gururla siz toparlayın. Çeyizin en dikkat çeken ürünü iğne oyası yazma kenarıdır ve gerçekten yazmaların vazgeçilmezidir. Renkli yazmalara farklı renkler kullanılarak yapılan oyaları birer sanat eseridir ve özellikle ülkemizde çokça kullanılmaktadır. Yerli yabancı birçok turist ülkelerine veya şehirlerine geri dönüşte muhakkak alır ve hediye olarak orada bulunan yakınlarına hediye ederler.

Yazma kenarı iğne oyaları çok fazla modelde ve örnekte yapılmaktadır. Küpeli çiçeğinin aynısını oyaya uyarlayıp sevimli bir görünüm elde etmek gayet mümkün ve kolaydır. Kırlarda görmeye alışkın olduğumuz papatyaları artık oyası olarak yazmaların kenarlarında görmekte gayet mümkündür. Lale kenarında ve dolayısı ile sizlerin başınızda nasıl durur merak edenlerin sitesi işte tamda bu adres. Web sitemiz içerisinde krep örneklerinin tamamını bulmanız oldukça kolay ve daha fazlasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizde yapmakta olduğunuz gezintiyi sürdürmek olacaktır.

İğne oyası yazma modelleri şimdi sizler için burada ve ister oyası örneklerini almak isteyin isterseniz de oyalarından beğendiğinizi satın almak isteyin sizler için ve sizlerin isteklerinizi yerine getirmek için varız ve var olacağız. İğne oyasının zarafeti başınızda taşımaya layıktır ve bu oyaları çevrenizde çok fazla beğenilecektir gururu da sizlere kalacaktır.

2EC_dyg1552 Çeyizlik İğne oyası havlu kenarları

Article publié pour la première fois le 28/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 oyası, halkalı havlu kenarı örnekleri ve havlu kenarı dantel hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • iğne oyası havlu kenarı örnekleri 2013


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!