Bisayfa.Com

Fossil Bayan Saat Modelleri

FOSSIL markasını her zaman olduğu gibi bu yılda farkını yaşamak bayanların hakkıdır. Saat modellerinde FOSSIL Tasarımları hemen dikkat çekerek, aynı zamanda bakımından çok daha uyumlu bir şekilde kendini gösteren yeniliklere sahip modellerdir.

2014 Fossil bayan saatler , “İnce Kordon  tasarımı ve takıldığı zaman gözle görülür süper bir değişim hemen kendini belli etmektedir. Tasarım olarak Avrupa modellerinde olan ve İnce şık yapısı ile, çok kibar bir Saat yapısını bayanlara iyi bir hizmetle sunmaktadır. Bu sayede, bayanlar bu modelleri, aksesuar olarak da kullanarak, her bakımdan üstlerine yakışanı bu modelle tamamlarlar. Ne kadar kibar ve gösterişe sahip olan bu model Saatler, kendini daha geniş çapta belli ederek, modern bir şekil sağlayarak bayanları moda akımına taşır.

Fossil Saatler , duruş bakımından sağlam bir şekle sahip olması ve aşırıya giden bir kalınlık yerine sade oluşuyla bayanları etkilemektedir. Artık bayanların bu modelleri alarak, Kış aylarında da kendilerine iyi bir tasarım modası katmaları gerekmektedir.

Article publié pour la première fois le 20/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan Asimetrik Şapka Modelleri başlıklı makalemizde asimetrik şapka modelleri ve şapka modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • en güzel güllü havlu kenarları


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

klik26.12.2013 21:27

Fossil marka bay ve bayan saatlerindeki E’e varan muhteşem indirimleri kaçırma!