Bisayfa.Com

Farklı Çiçek Motifli Havlu Kenarı

Bu kez sizlerle çok farklı bir havlu kenarı paylaşımı yapmak istiyoruz. Genellikle yuvarlak çiçekli olan havlu kenarı modellerini çok gördüğümüz işlemelerde bu kez daha farklı bir çiçek modeli görüyoruz. Alt kısımlara doğru sarkmış vaziyette bulunan bu çiçek modeli sizlere daha özel bir model yapma imkânını sunuyor.

Örnekte de gördüğünüz gibi alt kısımları kare olarak işliyor ve yapraklarını ise beyaz ve yeşil renk kullanarak yapıyorsunuz. Daha sonra çiçek kısmını ise pembe ve beyaz renk olarak şeklinde yapmaya devam ediyorsunuz. Harika havlu kenarı modelleri ile öne çıkan sitemiz bu kez size daha güzellerini sunmak için çalıştı ve bu harika modeli bulmayı başardı.

Üstelik olarak yapacağınız bu oldukça dikkat çekici ve göz alıcı. Havlularınızda hemen göze çarpacak ve elen misafirlerinizin ilk etapta dikkatini çekmeyi başarıyor olacaksınız. Hem zor hem de çok güzel olan bu havlu kenarı ile model çıkarmanız çok kolay. Ayrıntıları resmi yaklaştırarak inceleyebilirsiniz. Umarız başarı ile yapabilirsiniz.

 Örnek:

çiçek motifli havlu kenarı

çiçek motifli havlu kenarı

 

 

Article publié pour la première fois le 10/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde Çiçekli, Havlu ve İğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!