Bisayfa.Com

En Güzel Havlu Kenarı Modelleri

Yıllar geçse de modası geçmeyen şeyin el işleri olduğu herkes tarafından gayet iyi bilinmekte ve ev dekorasyonu ne kadar modern olursa olsun el işleri evlerin çeşitli yerlerinde kullanılmaya devam etmektedir. Modası hala geçmemiş ve geçmeyecek olan el işiler den bir tanesi de şüphesiz ki havlu kenarı dantelleridir. Günlük hayatınızda kendinize ve misafirlerinize kullandıracak olduğunuz havlularınızın kenar kısımlarında çeşitli modellerde havlu kenarı dantelleri kullanılırsa oldukça şık bir görünüm elde el de edilir ve hem siz her yüzünüzü sildiğinizde hem de misafirlerinizin her kullanmasında iç açıcı bir sonuç almanız gayet mümkün olur. Örnekler bazı zamanlarda yöreden yöreye değişse de bazı örnekler tamamen zevklere göre yapılır ve yine her kişinin zevkine göre kullanılır.

Bu zamana kadar üretilmiş birçok havlu kenarı modelleri mevcuttur. Siz elişi severler için her yörenin ayrı ayrı olan modellerini sitemize ekliyoruz ve sizler işin elişi modasını yakından takip ediyoruz. Havluların kenarlarında bulunan ve havlulara şık bir görünüm kazandıran danteller ve modelleri hakkında şu örnekleri verebiliriz. Beyaz havlunuzun kenarına öreceğiniz mor salkımlı üzüm görünümündeki dantel oldukça şık bir duruş elde etmenizi sağlayacaktır. Yine beyaz havlunuzda kullanacağınız papatya görünümlü dantel modeli ise sizi papatya tarlalarında gibi hissettirecek ve her yüzünüzü kuruladığınızda içinizi açacaktır.

Yeni havlu kenarı örnekleri şu şekilde anlatılabilir. Sitemiz içerisinde de birçok fotoğraf sayesinde çok sayıda model en yeni örnekleri göre bilmeniz gayet mümkündür. En yeni modeller şu şekilde anlatılabilir. Boş bir havlunun kenarına isim yazılı havlu kenarları son zamanların en tutulan en hoş örneklerinden bir tanesidir ve yapılışı da oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Sizle için çok sayıda hazırladığımız örnekleri kolayca bulabilirsiniz.

 

2014-havlu-kenarı-modelleri beyaz-havlu-kenarı Boncuk-İslemeli-Havlu-Kenarı-Modelleri-2014 boncuklu-havlu-kenari Kirazlı-dantel-havlu-kenarı-örnekleri

Article publié pour la première fois le 23/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan El Yapımı Havlu Kenarları başlıklı makalemizde, El yapımı havlu kenarı ve el yapımı havlular hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • havlu kenarları yeni modeller
  • boncuklu oyaları
  • en güzel havlu kenar örnekleri indir
  • En iyi havlu örnekleri


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!