Bisayfa.Com

El Emeği Havlu Kenarları

Hepsi el emeği olduğu için havlu kenarları olan modeller çok daha pahalıdır. Hele birde özel bir model ve güzel bir işçilik arıyorsanız bu ücretler çok daha artış gösterecektir. Bu sebeple sizlerde yavaş yavaş yaptırmalı ve biriktirmelisiniz. Farklı farklı havlu kenarı modelleri yaptırmaya çalışmalı ve işlemelisiniz. Elinizdeki havlu kenarları en kadar farklı ve değişik olursa, sizler o kadar kıskanılacaksınız. Sizinle model yarışına girenlerden ise en güzel modellerinizi saklayıp sadece size özel kalmasını sağlayabilirsiniz.

Genellikle en zor olan modelleri de oyası ile yapılan havlulardır. Bu sebeple genellikle satın alınan iğne oyalı havlu kenarları normal işlemli olan havlu kenarlarına göre çok daha yüksek ücretlere satılıyor özellikle büyük havluların fiyatları ortalama 30 lira civarında alıcı buluyor diyebiliriz sağlayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra ise gençlerin daha çok beğendiği ve bir hayli kalın ve gösterişli olan  yeni sezon modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle büyük havlu üzerine işlenen havlu kenarları daha da kalın ve geniş işleniyor ve böylelikle çok daha büyük ve özel bir havlu kenarı modeli çıkartılabiliyor. Sizlerde ister eski bir modeli, ister yeni bir modeli önünüze alın ve kendinize yapmaya çalışarak hem bütçeye katkı sağlayın hem de boş zamanlarınızı değerlendirin. Değişik havlu kenarlarını ise sitemizde bulacak ve çok kolay bir şekilde tümünün modelini çıkarabileceksiniz.

Article publié pour la première fois le 28/11/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde halkalı havlu kenarı örnekleri, Havlu ve havlu kenarı dantel hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • havlu kenar grseller


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!