Bisayfa.Com

Çiçekli İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İşte karşınızda gerçek anlamda oyası ile yapılmış ve bir hayli zahmetli olan bir havlu kenarı modellerinden bir kesit daha görüyorsunuz. Özellikle hem her iki tarafına yapılması, hem de tam da ortasına süs olması amacı ile yapılan bu işlemeler havluya gerçek anlamda bir derinlik katıyor ve tam anmalı ile özel olmasını sağlıyor.

El işçiliği biraz daha fazla olan bu havlu kenarı örneklerinden biri olan çiçekli desen ile uğraşmak zor olsa da, yaparken aldığınız keyif bir başka olacak. Özellikle pembe olması havlunun ayrıca parlamasına ve ortaya çıkmasına neden olmuş. Sizler dilerseniz farklı renkler ile de yapabilirsiniz elbette.

Havlu kenarı modellerinin içinde bu modeli kesinlikle seçin ve nasıl yapıldığına dikkatlice bakaran uygulayın deriz. Çok özel bir havlu kenarı olan bu model için dilerseniz ortaya farklı bir desende düşünebilirsiniz. Ya da bunun tam teri olarak farklı bir ip renk tonu da ayarlayabilirsiniz. Sonuç olarak her türlü çok memnun kalacak ve keyifli bir havluya sahip olacaksınız.

iğne oyası bahar çiçeği yapımı (22) igne-oyasi-carkifelek-cicegi-yapilisi-14 En-Moda-Havlu-Kenarları-2014

Article publié pour la première fois le 08/01/2014

Bu makalemizden önce yazılan El Yapımı Havlu Kenarları başlıklı makalemizde, El yapımı havlu kenarı ve el yapımı havlular hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • güllü havlu kenarlari


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!