Bisayfa.Com

Boncuk İşlemeli Havlu Kenarları

Çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olan havlular özenli bir şekilde yapılan hazırlıklar sonucunda çeyizin içerisindeki yerlerini alırlar. Havluların en dikkatli bir şekilde yapılan yerleri de şüphesiz kenarlarıdır. Havlu kenarları pek çok kadının yaptığı çeyizlerde en fazla özen gösterdiği parçalardır. Özenli bir şekilde alınmış olan havluların her biri, birbirinden güzel havlu kenarları ile süslenmektedir.

Havlu kenarlarını süslemek için kullanılan materyallerden en bilinenleri ve en tercih edilenleri arasında boncuklar gelmektedir. Boncuk işlemeli havlu kenarlarının bu kadar fazla tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi de bu tarz havluların çok daha renkli bir görünüme sahip olmasıdır. Günümüzde pek çok farklı tarzda boncuk işlemeli havlu kenarı modeli kadınların beğenilerine sunulmuş durumda.

Günlük kullanım için ya da çeyiz hazırlığı için olması fark etmez, boncuk işlemeli havlu kenarı modelleri arasından istenirse tek renkten oluşan modeller, istenirse de iki ya da üç farklı boncuk işlemelerinden oluşturulan modeller arasından yapılacak olan seçimler, havluları çok daha güzel bir görünüme kavuşturmuş olacaktır.

boncuk işlemeli havlu kenarı

boncuk işlemeli havlu kenarı

Article publié pour la première fois le 08/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan El Yapımı Havlu Kenarları başlıklı makalemizde, El yapımı havlu kenarı ve el yapımı havlular hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • en güzel oyaları indir


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!