Bisayfa.Com

Bilekten Bağlamalı Ayakkabı Modelleri

Sivri burun ayakkabılar , bu yıl kendini daha iyi göstermeye başlamasının yanında , ayrı bir havaya sokarak , bayanların gözdesi olmaya devam eden modellerdir. Bunun içinde çok fazla tercih edilerek, gerçekten kış aylarına özel bir tasarım olmaktadırlar.

2014 bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri , “Ön kısmı Açık” olan ve bununda sağladığı özel bir tasarımla beraber artık çok iyi bir kullanım sağlayacaktır. Renkli olan yapısı da ayrı bir güzellik katarak , bayanların tam da istedikleri modelleri çağrıştıran bir yapıdadır. Modern bir yenilik kazandırarak, Avrupa tarzında ince dizayn modelleri gözler önüne çıkaran modellerdir. Bunun da avantajını elbette bayanlar kullanmakta ve çok daha geniş yelpaze de süper tasarım modelleri oluşmaktadır. Kış aylarında üşütmeyen ve bununla beraber tarzın zirvelerine çıkaran bir yapıda modeller sunulmaktadır.

Bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri ,  Sivri Burun olan dış dizaynı ile , son zamanların aranan modelleri olmaktadır. Artık kış aylarında elbiselerle beraber bu modeller gerçekten kıskandıracak.

 

bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri

bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri

Article publié pour la première fois le 19/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan Asimetrik Şapka Modelleri başlıklı makalemizde asimetrik şapka modelleri ve şapka modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • iğne oyası havlu kenarı modelleri resimleri
  • tığ oyaları indir


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

cuckolda_aygır_bull24.12.2013 13:49

Bilekten bağlamalı ayakkabının çekiciliği, Birde bel zincirini cok seviyorum


Efe26.12.2013 21:24

Bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı giymenin, köselenin altına beyaz çorap giymekten farkı ne?