Bisayfa.Com

Bebek Havlu Kenarı Modelleri

Gerek bebek görmeye giderken götüreceğiniz bebek havluları ya da sizlerin doğum yaptıktan hemen sonra kullanmak için işlediğiniz havlu kenarlarınız için dikkat eteniz gereken bazı hususlar var elbette. Bebek için olabildikçe puldan ve payetten uzak durunuz. Bu pullar bebeğinizi tahriş edebilir hatta kesebilir. Bu sebeple taş ya da pul kullanmadan kenarlarını çerçeveliyor olacaksınız.

Bebek havlu kenarı modelleri için olabildiğince yumuşak ve renkli iplikler ile işleyiniz. Bebeklerin renkler dikkatini çektiği için sizler onu temizleyip kurularken onlarda bu havluları takip ediyor olacak. Özellikle benek figürleri takarak ve tamamen plastik olmasına dikkat edere güzel bir havlu kenarı modeli çıkartabilirsiniz. Hem farklı olmak hem de gelen misafirlerin bile bebeğinin havlusunu özenli bir şekilde görmeleri için mutlaka en az birkaç adet havlu kenarı yapmanızı öneririz. Hastane çantanızı da hazırlarken bu havlulardan koymayı asla ihmal etmeyiniz.

Son aylarınızda rahatlıkla yapacağınız bu havlu kenarı modelleri için en güzel örnekleri bizim sitemizde bulabilir ve zamanın su gibi geçmesini sağlayabilirsiniz.

Article publié pour la première fois le 28/11/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde halkalı havlu kenarı örnekleri, Havlu ve havlu kenarı dantel hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

FİLİZ26.12.2013 21:32

babaannem tüm çeyizimi dizmiş bulunmaktadır bebek patiklerinden havlu kenarlarına kadar . taliplerim slm