Bisayfa.Com

Asimetrik Şapka Modelleri

Asimetrik şapka modelleri , moda olarak bu yıl kendini daha fazla hissettirmeye başlamıştır. Bu sayede ortaya çıkan yeni Moda, gerçek anlamda süper bir vizyon sağlamak için üretilen modellerdir.

2013-2014 asimetri şapka modelleri , “Uzunluk olarak çok geniş” olan ve renk olarak da çeşitli renklerle beslenen yeni modellerle, artık bayanlar Kış aylarına tam hazır olarak gireceklerdir. Bayanların Saçlarını tam olarak kapatan ve “Üst tarafı Şekil” olan yeni modellerle, artık süper bir tasarım harikası olarak harikanın da ötesine ulaşan bir modelde olmaktadır. Artık hem Kış soğuklarında korunurken, hem de olarak süper bir şekilde tasarlanan modeller sizler için avantaj sunacaktır.  Asimetri Şapka modelleri , bayanlarında ilgisini çekmeye devam ederken, Avrupa tarzı modelleri bayanlara doyasıya yaşatmaktadırlar.

Asimetrik şapka modelleri , Kış aylarında bayanlara istedikleri tarzı ve modayı sunarak, son derece önemli bir şekilde modaya uygunluk sağlayan tarzda modellerdir. Oluşan bu yenilikçi Şapka Modasını yaşamak sizinde hakkınız olacaktır. Hemen bu modelleri inceleyin.

asimetrik şapka modelleri

asimetrik şapka modelleri

Article publié pour la première fois le 19/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan Örgü Şapka Modelleri başlıklı makalemizde örgü modelleri, örgü şapka modelleri ve örgü şapka örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

Alperen24.12.2013 13:53

Saçlarım asimetrik bi hal almıştı şapka takıyodum, kestirdim. Şimdi kafam donuyo yine şapka takacağım. Yaşasın matematik!