Bisayfa.Com

2014 Havlu Kenarı Modelleri

Günümüzde her şeyin yeni sezon modelleri olduğu gibi havlu kenarlarının da sezonluk yeni modelleri bulunmaktadır. Bu tarz modelleri özellikle de yeni evlenecek çiftler ya da ileride evlenecek olan kızlar ve anneleri takip etmekte ve mutlaka çeyizlerinde bu tarz modellere yer açmaktadır. Bu modeller o kadar güzel bir şekilde hazırlanmaktadır ki pek çok kız bu havluları kullanmaya bile kıyamamaktadır.

2014 arasından en bilinenleri kurdeleli ve boncuklu modeller göze çarpmaktadır. Özellikle de gündelik hayatında süslü ve renkli şeyleri kullanmayı seven kızların çeyizlerinde bu tarz havlulardan birkaç tane mutlaka yer almalıdır. Sezonun gözde renklerinin kullanılacağı bu havlular çeyizlerin ayrılmaz parçası haline gelmektedir.

Üzerinden kaç yıl geçerse geçsin modası hiçbir zaman geçmeyecek olan dantel de 2014 havlu kenarı modelleri içerisinde kendine yer bulmaktadır. Özenle işlenmekte olan danteller ile kurdeleleri birleştiren bu yeni modeller sayesinde sade danteller renkli kurdeleler ile bir araya getirilerek ortaya sadelik ile şıklığın birleştiği birbirinden güzel havlular ortaya çıkmaktadır.

havlu160

Article publié pour la première fois le 03/12/2013

Bu makalemizden önce yazılan İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri başlıklı makalemizde halkalı havlu kenarı örnekleri, Havlu ve havlu kenarı dantel hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • 2014
  • 2014 Havlu Kenarları Modelleri
  • yeni havlu kenar rnekleri 2014
  • havlu kenarları 2014
  • havlu dantel modelleri


Yazar : Mükerrem KURT
Bu yazıya yorum yapın!

Ahmt2821.12.2013 19:47

Havlu kenarının modası olacağı hiç aklıma gelmezdi.Gayet başarılı örnekler


Karaman08.01.2014 12:21

Bu siteyi anneme göstereyim kesin bayılacak 😀